Jak rezerwować?

Jakiej wycieczki szukasz?


Dzięki naszej wyszukiwarce szybko i wygodnie znajdziesz swoje wymarzone wakacje. Wystarczy zaznaczyć odpowiednie pola, a na Twoim ekranie pojawi się lista ofert spełniających Twoje oczekiwania. Szukaj też wyróżnionych wyjątkowych ofert na stronie głównej portalu.

Jeżeli chciałbyś przy wyborze wycieczki skorzystać z pomocy doświadczonych doradców wystarczy, że zadzwonisz do nas lub wypełnisz formularz kontaktowy znajdujący się pod wyszukiwarką z prawej strony - Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i pomoże w wyborze najlepszej oferty.


Zarezerwuj wybraną wycieczkę
. 


Jeżeli już zapoznałeś się ze szczegółami wybranej oferty, możesz szybko i wygodnie dokonać rezerwacji wymarzonych wakacji:

 

On-line przez Internet - szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu, wybierz interesujący Cię termin i po kliknięciu REZERWUJ uzupełnij w formularzu dane osobowe swoje i pozostałych uczestników podróży. Teraz wystarczy tylko zapoznać się z warunkami uczestnictwa i warunkami ubezpieczenia i ponownie kliknąć REZERWUJ, a Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do naszych doradców. Jeżeli warunki oferty pozwalają, zostanie dokonana wstępna rezerwacja, która jest niezobowiązująca.


Telefonicznie
 – dzwoniąc do naszego centrum rezerwacji  +48 75 732 49 99 możesz przekazać Twojemu doradcy informacje dotyczące interesującej Ciebie wycieczki. Doradca przeprowadzi za Ciebie cały proces rezerwacji wymarzonej wycieczki.


W naszym Biurze
 – możesz odwiedzić nas osobiście i spotkać się z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze, odpowiedzą na wszystkie pytania i zarezerwują wymarzoną wycieczkę.


Potwierdzimy dostępność miejsc i cenę wycieczki. 


Bez względu na to, w jaki sposób zarezerwowałeś swoją wycieczkę - przez Internet, telefon, czy osobiście w naszym biurze - nasz doradca potwierdzi dostępność miejsc (w hotelu/samolocie/autokarze) oraz ostateczną cenę wycieczki.

Jeżeli chcesz się jeszcze zastanowić, zawsze możesz zapytać doradcę o możliwość rezerwacji wstępnej wybranej przez Ciebie wycieczki.

 

 

 

Podpisanie niezbędnych dokumentów rezerwacji.


Jeżeli zdecydowałeś się na wybraną przez Ciebie wycieczkę, Twój doradca wyśle Ci pisemne potwierdzenie rezerwacji i umowę wraz z warunkami uczestnictwa organizatora. Po podpisaniu dokumentów prześlij je do nas niezwłocznie faksem na numer +48 75 732 49 99 lub po zeskanowaniu e-mailem na adres info@zlapwakacje.pl Niezbędne dokumenty możesz również podpisać u nas w Biurze lub po prostu wysłać pocztą na adres: Santiago Travel, ul. Chopina 15/12, 59-700 Bolesławiec.

 

Dokonanie płatności


Za zarezerwowaną wycieczkę możesz szybko i wygodnie zapłacić przelewem bankowym na wskazane przez nas w umowie konto. Abyśmy mogli przyspieszyć proces wysłania dokumentów podróży wystarczy, że prześlesz nam potwierdzenie przelewu e-mailem na adres info@zlapwakacje.pl lub faksem na numer naszego centrum rezerwacji +48 75 732 49 99.

Płatności możesz również dokonać gotówką w naszym biurze, gdzie od razu będziesz mógł otrzymać dokumenty podróży, jeżeli Twoja podróż rozpoczyna się za kilka dni.

 

 

 

Dostarczenie dokumentów podróży


Jeżeli Twoja wpłata została zaksięgowana na naszym koncie, otrzymasz komplet dokumentów podróży i wszystkie niezbędne wskazówki dotyczące Twojego wyjazdu.


Dokumenty wyślemy do Ciebie e-mailem, faksem, a jeżeli do wyjazdu będzie więcej niż 6 dni, możemy wysłać również pocztą.


Większość organizatorów nie praktykuje już odbioru biletów lotniczych i voucherów na lotnisku przed odlotem, dlatego bez tracenia czasu na stanie w kolejce po dokumenty, otrzymasz od nas wcześniej dokumenty podróży. Teraz już tylko na 2 godziny przed odlotem należy zgłosić się do odprawy.

 

Potwierdzenie godzin wylotu


Przygotowany do wymarzonego wyjazdu? 

Teraz wystarczy, że nie później niż 24 godziny przed odlotem/wyjazdem potwierdzisz godziny wylotu lub wyjazdu. 

W tym celu miej przy sobie telefon, którego numer podałeś przy rezerwacji, tak, aby Twój doradca mógł potwierdzić godziny. Możesz również skontaktować się z nami +48 75 732 49 99

 

Przed Tobą wymarzone wakacje!